Aktuality, články, galerie

Hledat v článcích :

Napsali o nás: Na konferenci v Žatci řeší, jak dál rozvíjet venkov

Žatec - Osmý ročník konference LeadeFEST, kterou hostí Žatec, v pátek doprovodí farmářský trh rozšířený o 17 stánků s řemesly.

Celá aktualita

Napsali o nás: Divadlo v Žatci zaplnily stovky účastníků Leaderfestu. Třídenní setkání řeší další rozvoj venkova

Žatec - Stovky účastníků setkání Leaderfest 2019 pobývají od středy do dnešního dne v Žatci. Členové místních akčních skupin (MAS) z Česka, Slovenska či Polska diskutovali v divadle, Staré papírně a Galerii Sladovna o dalším rozvoji venkova, na kterém se podílejí svými projekty. Hlavními pořadateli Leaderfestu 2019 jsou MAS Vladař a město Žatec.

Celá aktualita

Napsali o nás: V Žatci začíná festival venkova LeaderFEST. Hlavním tématem bude venkov 4.0

Zavádění chytrých technologií do venkovského prostředí nebo podpora drobných podnikatelů - to jsou hlavní témata letošního festivalu venkova s názvem LeaderFEST. Ten proběhne v Žatci od 22. do 24. května. Volbu těchto témat právě v Ústeckém kraji podtrhuje vloni investovaná částka do podnikatelských nezemědělských projektů na Ústecku, a to ve výši 9,5 milionu korun. Tu přerozdělily 23 regionálním projektům právě místní akční skupiny, které festival pod záštitou Národní sítě MAS spolu s Ústeckým krajem pořádají.

Celá aktualita

Městské divadlo Žatec oslaví 170 let - aneb něco o místě konání LF2019

Havním bodem LeaderFest 2019 bude městské divadlo v Žatci. Město u příležitosti 170 let od otevření divadla vydává speciál městských novin, přečtěte si něco o místě kde se za měsíc sejdeme ;).

Celá aktualita
Spouštíme registraci na akci LeaderFest2019

Spouštíme registraci na akci LeaderFest2019

Zájemci o odborný program akce LeaderFest2019 se již mohou přihlašovat přes elektronický formulář na webu www.leaderfest.cz. Každý registrovaný obdrží email s pokyny pro platbu registračního poplatku. Registraci lze zobrazit a editovat po přihlášení. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Celá aktualita

Nabídka stánkového prodeje na jarmarku při akci LeaderFest2019 - 24.5.2019 v Žatci

Jste regionálním výrobcem či producentem z ústeckého nebo karlovarského kraji? Přijeďte prezentovat bohatství regionálních produktů na akci LeaderFest2019 a nabídněte své produkty běžným i odborným návštěvníkům akce!

Celá aktualita

Startujeme WEB LeaderFest2019

Web nového ročníku spuštěn! :-) ... postupně doplňujeme informace o programu a místu konání, již se můžete registrovat, těšíme se na Vás.

Celá aktualita

Ještě nejste registrovaní?

Budeme rádi, pokud na akci zavítáte a podělíte se s ostatními účastníky o své zkušenosti při aplikaci metody LEADER ve Vašem území.

Registrovat se